Nasza firma

Nie ma takiego życzenia klienta, którego nie moglibyśmy spełnić

Gryf Warszawa sp. z o.o. to jedna z najnowocześniejszych firm poligraficznych w Europie. Istniejemy od 2000 roku. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości materiałów poligraficznych dla międzynarodowych koncernów. Nasze produkcje są widoczne niemalże w każdej kampanii reklamowej w Polsce. Jesteśmy niekwestionowanym liderem direct mail na rynku polskim. W ramach firmy wyróżniamy cztery podstawowe segmenty produkcyjne

  •  p.o.s - produkcja materiałów dla agencji reklamowych 
  •  direct mail 
  •  opakowania CD /DVD
  •  kartonowe książeczki dla dzieci

 Każda produkcja jest na bieżąco kontrolowana, a dzięki zastosowanym najnowocześniejszym i niezwykłym technologiom oraz doskonałej organizacji pracy, zamówienia nawet największe realizujemy w bardzo krótkich terminach. Zintegrowany system zarządzania odpowiada za przepływ dokumentów i właściwe funkcjonowanie firmy.

Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest wieloletnia współpraca z najlepszymi i największymi klientami na rynku europejskim. Ich satysfakcja i korzyści ze współpracy są dla nas powodem do dumy, ale także motorem do ciągłego rozwoju.

      

Kliknij, aby zobaczyć animację.

Gryf Warszawa 2007
 
Gryf Warszawa - Biuro Handlowe
ul. Płochocińska 19, 03-191 Warszawa
tel. (+4822) 510 63 11
fax (+4822) 510 63 12
Dział handlowy
Zakład Produkcyjny w Płońsku
tel. (+4823) 662 96 00
Dział finansów
Dział produkcji